Sweetwood

... because I'm cooking now!

Posts Tagged with pudding

Pears in a pot

5210-Pears in a pot.JPG

5490-Pears in a pot 3.JPG

Порційні шоколадні пудинги з цілою грушкою в кожному. Гуманно придумано - кожен одержує свій маленький тортик і ніхто не сперечається за останній шматок.

Вдалися в мене доволі гарненькі. Груші не повинні бути якогось конкретного сорту. Головне, щоб діаметром менші за формочки (а зверху виглядатимуть у будь-якому випадку). Зустрічались мені рецепти, коли груші чистять і виймають серединки. Думаю, це зайве. Я пекла і з шкіркою, і без - на смак пудингів це не впливає. І на акуратність поїдання також)).

В залежності від тривалості випікання серединка може вийти повністю пропеченою (20 хв) або з "ефектом лави", як у шоколадному фондані (12-15хв). Загалом все готується дуже швидко. Рецепт розрахований на 4 порції.

2971-Pears in a pot 2.JPG8714-Pears in a pot 4.JPG7724-Pears in a pot 5.JPG ...

Розповісти друзям:

Рисова запіканка з яблуками і вишнями

Rice_pudding_4

Ця запіканка, яку ми по-домашньому називаємо "рисова каша з яблуками", одна з моїх улюблених. І що робить її ще більш особливою, - це спогади про бабцю, котра її нам завжди готувала, та літні канікули. Ми з нетерпінням чекали, коли ж доспіють у нас перші яблука і переконували бабцю, що їх вже можна зривати) Поки каша запікалась, на запах приходили всі товариші з вулиці) І наші, і бабусині коліжанки) Ми хотіли її їсти щодня на сніданок, обід і вечерю. Цього разу готувала сніданок для чемпіона) Зореслав біг свій перший півмарафон #Франківський півмарафон. І поки я секретно малювала плакат для нашої групи підтримки, каша запікалась))

...

Розповісти друзям:

Із любові до сирого тіста і заварного крему почалася моя дружба з пекарством. Кілограми рогаликів та сухариків з бабцею і сотні еклерів з мамою... І завжди я поряд, щоб облизати ложку))

Випічка і десерти не є базовими потребами у харчуванні. Тому сам процес — це розвага, яка приносить радість.

Апетитні аромати, від яких можна зомліти, і безкінечна імпровізація — те, що подобається мені зараз.

Якщо у вас вдома завжди є яйця, борошно, масло і молоко, цей блог для вас.

Надя