Sweetwood

... because I'm cooking now!

Posts Tagged with puff

Apple puffs

Спокусилась я на відео з інтернету. Якраз готувала конвертики з грибним жульєном і залишила трохи тіста для десерту (як виявилось, сніданку). Насправді, все і є так же ж просто як в ролику. Може й інструкцію з приготування не писати?)) Єдине, що хочеться додати від себе - то рекомендація класти ще більше яблук. Тобто так само тоненько нарізати (щоб рулетик скрутився), але викладати більше шматочків, особливо в основу. Ну і тісто має бути тоненьке-тоненьке, ну як для штруделя. Але якщо ви полюбляєте більше тіста, то й так якраз супер.

На чому ще важливо наголосити... Ми ж тут використаємо готове листкове тісто (бездріжджове). Важливо, щоб те тісто не розморожувалося кілька разів (може так бути, що ще до вас в магазині постаралися). Але такі речі зазвичай виявляються при купівлі. А вдома самі слідкуємо, щоб не зліпились листи. Підсохлі краї варто відрізати геть (таке трапляється, не завжди, але трапляється).

4686-Puffsss.JPG5660-Apuffs.JPG6078-Applepuffs.JPG4415-Puffstea.JPG9344-Tea.JPG

Слойки з яблуками
Інгредієнти:

Еееее.... Це вперше ВСІ інгредієнти "на око"... Упаковка готового листкового тіста. З 500 г вийде прибл. 12-15 штук. Яблука. Орієнтовно пів'яблука для однієї слойки. Цукор. Половинка чайної ложечки для однієї слойки. Або "до смаку" ;)

Приготування:

Пательню/формочки для кексів змащуємо і посипаємо борошном. Духовку розігріваємо до 180°C.

Отже, ми розморозили тісто. Якщо воно товстеньке, то трішки розкачуємо. Далі нарізаємо смужки 30см х 6-8см.

Яблука розрізаємо навпіл. Серединки виймаємо, шкірки залишаємо. Далі нарізаємо на шматочки 1-2мм товщиною і викладаємо вздовж смужок тіста заповнюючи лише верхню половину, посипаємо цукром і накриваємо нижньою частиною тіста. Скручуємо рулетик. Ставимо у пательню. Зверху можна вкинути ще дрібку цукру. І так зі всіма.

Випікаємо 40 хв.

...

Розповісти друзям:

Із любові до сирого тіста і заварного крему почалася моя дружба з пекарством. Кілограми рогаликів та сухариків з бабцею і сотні еклерів з мамою... І завжди я поряд, щоб облизати ложку))

Випічка і десерти не є базовими потребами у харчуванні. Тому сам процес — це розвага, яка приносить радість.

Апетитні аромати, від яких можна зомліти, і безкінечна імпровізація — те, що подобається мені зараз.

Якщо у вас вдома завжди є яйця, борошно, масло і молоко, цей блог для вас.

Надя